Esileht
  • RAAMATUTE TELLIMINE VÄLISMAALT
  • EESTIKEELSED RAAMATUD
  • E-RAAMATUD JA E-LUGERID
  • ÜLE 10 MILJONI NIMETUSE
  • KOHALETOIMETAMINE TASUTA
Latviešu valoda In English Eesti keeles Lietuviškai
EESTIKEELSED
VÕÕRKEELSED
NOODID
INGLISKEELSED E-RAAMATUD
EESTI E-RAAMATUD
E-LUGERID
Logi sisse:
 
Teemad
Tasuta saatmine üle Eesti Saadame raamatud üle Eesti tasuta!


 
tagasi  tagasi

 | 

Classic fiction (pre c 1945)  

 Otsing teema piires:  

Soovitame

Raamatud 1-1 (kokku 1)
Vaata tutvustust ning sisukorda
ülesüles

Hetkel poes

Raamatud 1-12 (kokku 50)
  • Therese Raquin
  • Emile Zola, Adam Thorpe
  • 02-Oct-2014
    Paperback
  • Hind: 6,60 EUR (norm.: 11,99 EUR)
  • Small Circus
  • Hans Fallada
  • 28-Mar-2013
    Paperback
  • Hind: 6,78 EUR (norm.: 14,59 EUR)
Vaata kõiki hetkel laos olevaid raamatuid ülesüles

Hetke sooduspakkumised

Raamatud 1-1 (kokku 1)
  • 1. Untitled 1
  • Diana Tutton
  • Meet the five eccentric Harvey sisters, Morgan, Pandora, Cressida, Thisbe, and Teresa, in this enthralling, heartwarming, and ultimately moving period novel from 1953, perfect for fans of Dodie SmithThe five Harvey sisters are unconv... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Jul-2014, Paperback / softback, Kirjastus: Hesperus Press Ltd, ISBN-13: 9781843914921)
  • Hind: 10,99 EUR (Tavahind: 13,74 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
ülesüles

Järgnevaid raamatuid on võimalik tellida

Raamatud 1-20 (kokku 127707)
1
23456...järgmine lk >
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 8. Legend of Sleepy Hollow
  • Washington Irving
  • This volume collects 13 of the best macabre stories of Washington Irving. Irving evokes the colourful landscapes of his Hudson Valley hometown and conjures characters and creatures from its historical past for a unique kind of weird tale.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Oct-2017, Spiral bound, Kirjastus: Barnes & Noble Inc, ISBN-13: 9781435166165)
  • Hind: 24,99 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 11. Blind Owl and Other Stories
  • Sadegh Hedayat, D. P. Costello, Deborah Miller Mostaghel
  • Written in Persian, The Blind Owl is predominantly a love story - an unconventional love story that elicits visions and nightmare reveries from the depths of the readers subconscious.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 28-Sep-2017, Paperback, Kirjastus: Alma Books Ltd, ISBN-13: 9780714544588)
  • Hind: 8,99 EUR (Tavahind: 11,99 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 13. Anna Karenina
  • Leo Tolstoy, Rosamund Bartlett
  • One of the greatest novels ever written, Anna Karenina is the story of a beautiful woman whose passionate love for a handsome officer sweeps aside all other ties. This major translation conveys Tolstoys precision of meaning and emotional accur... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 28-Sep-2017, Hardback, Kirjastus: Oxford University Press, ISBN-13: 9780198800538)
  • Hind: 19,72 EUR (Tavahind: 26,29 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 14. War and Peace
  • Leo Tolstoy, Louise Maude
  • Tolstoys epic masterpiece intertwines the lives of private and public individuals during the time of the Napoleonic wars and the French invasion of Russia. In this definitive Maude translation, Tolstoys genius and the power of his prose are m... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 28-Sep-2017, Hardback, Kirjastus: Oxford University Press, ISBN-13: 9780198800545)
  • Hind: 19,72 EUR (Tavahind: 26,29 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 15. Siddhartha Special edition
  • Hermann Hesse, Pico Iyer, Hilda R. Rosner
  • A gift edition of Hermann Hesses classic novel, one of the most popular spiritual works of the twentieth century, featuring an elegant dust jacket with a lotus die-cutting, over contemporary art printed on the case. Hesses Siddhartha is the... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 28-Sep-2017, Hardback, Kirjastus: Peter Owen Publishers, ISBN-13: 9780720620016)
  • Hind: 18,49 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
1
23456...järgmine lk >
ülesüles

 
Juhul kui soovite saada regulaarselt infot antud teemal ilmuvatest raamatutest, siis sisestage allpool oma e-maili aadress.
  • Teema: Classic fiction (pre c 1945)
Teie e-mail:


Krisostomus: 7440010
Klienditugi: E-R 10-18
TÜ raamatupood: 7440017
Soovitame
Women's Neurology
Mary Angela O'Neal
Women's Neurology
Hind:
36,91 EUR

Tavahind:
46,14 EUR

Part of the What Do I Do Now? series, Womens Neurology uses a case-based approach to cover common and important topics in the examination,...
Loe edasi...
 
 
 
Uued raamatud
Martindale: The Complete Drug Reference 39th Revised edition
Alison Brayfield
Martindale: The Complete Drug Reference 39th Revised edition
Hind:
535,00 EUR

Tavahind:
744,10 EUR

Martindale: The Complete Drug Reference provides unbiased and evaluated information on drugs and medicines in use around the...
Loe edasi...
Oxford Handbook of Clinical Medicine 10th Revised edition
Ian B. Wilkinson, Tim Raine, Kate Wiles, Anna Goodhart, Catriona Hall, Harriet O'Neill
Oxford Handbook of Clinical Medicine 10th Revised edition
Hind:
35,00 EUR

Tavahind:
42,09 EUR

The Oxford Handbook of Clinical Medicine, a peerless classic in the field, returns for a tenth edition. Thoroughly updated in line with current ...
Loe edasi...
 
Kinkekaardid - paberil, printimiseks või saada e-kirjaga
   


 Copyright © Raamatukauplus Krisostomus (online raamatupood), Raekoja plats 11, 51004 Tartu, Tel. 7440010, E-mail: kriso@kriso.ee 


thepic
1 Algaja Algaja, kellel puuduvad muusikalised teadmised
2 Lihtne Lihtsustatud arranþeeringud; Keerukuse tase 1-3
3 Keskmine Kergelt lihtsustatud arranþeering; Keerukuse tase 4-6
4 Keskmine / Kõrge Täpne arranþeering kõigist Rock/Pop lugudest; Keerukuse tase 6-8
5 Kõrgem tase Ekspert