Esileht
  • RAAMATUTE TELLIMINE VÄLISMAALT
  • EESTIKEELSED RAAMATUD
  • E-RAAMATUD JA E-LUGERID
  • ÜLE 10 MILJONI NIMETUSE
  • KOHALETOIMETAMINE TASUTA
Latviešu valoda In English Eesti keeles Lietuviškai
EESTIKEELSED
VÕÕRKEELSED
NOODID
INGLISKEELSED E-RAAMATUD
EESTI E-RAAMATUD
E-LUGERID
Logi sisse:
 
Teemad
Tasuta saatmine üle Eesti Saadame raamatud üle Eesti tasuta!


 
tagasi  tagasi

 | 

Classic fiction (pre c 1945)  

 Otsing teema piires:  

Hetkel poes

Raamatud 1-12 (kokku 65)
  • We
  • Yevgeny Zamyatin
  • 07-Apr-2016
    Paperback
  • Hind: 7,26 EUR (norm.: 9,69 EUR)
  • Moby Dick
  • Herman Melville
  • 23-May-2013
    Paperback
  • Hind: 7,16 EUR (norm.: 16,00 EUR)
Vaata kõiki hetkel laos olevaid raamatuid ülesüles

Hetke sooduspakkumised

Raamatud 1-1 (kokku 1)
  • 1. Untitled 1
  • Diana Tutton
  • Meet the five eccentric Harvey sisters, Morgan, Pandora, Cressida, Thisbe, and Teresa, in this enthralling, heartwarming, and ultimately moving period novel from 1953, perfect for fans of Dodie SmithThe five Harvey sisters are unconv... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 28-Mar-2014, Paperback / softback, Kirjastus: Hesperus Press Ltd, ISBN-13: 9781843914921)
  • Hind: 10,99 EUR (Tavahind: 13,74 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
ülesüles

Järgnevaid raamatuid on võimalik tellida

Raamatud 1-20 (kokku 144392)
1
23456...järgmine lk >
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 5. Idiot
  • Fyodor Dostoyevsky, Constance Garnett
  • Prince Lef Nicolaievitch Muishkin is one of the great characters in Russian literature. Is he a saint or just naive? Is he an idealist or, as many in General Epanchins society feel, an idiot?... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 03-Mar-2017, CD-Audio, Kirjastus: Naxos AudioBooks, ISBN-13: 9781781980408)
  • Hind: 89,35 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 10. Rome Stories
  • Jonathan Keates
  • Explores the citys fateful impact through the writing of classical historians, a Renaissance sculptor, 18th-century tourists, American, British and French novelists and the authors of modern Rome, each testing and unravelling the citys ageles... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 02-Mar-2017, Hardback, Kirjastus: Everyman, ISBN-13: 9781841596228)
  • Hind: 16,44 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
  • 11. Hideout
  • Egon Hostovsky, Fern Long
  • A kind, blundering Czech engineer is pressured by the Nazi government to hand over his invention, which could be key to their military operations. He flees to Paris, hoping to sell his invention to the French government instead; yet when the Germans... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 02-Mar-2017, Paperback, Kirjastus: Pushkin Press, ISBN-13: 9781782272403)
  • Hind: 17,80 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 13. Pilgrim's Progress
  • John Bunyan
  • A Pilgrim’s Progress was written by John Bunyan in 1678 and is an allegory on the Christian life. It is regarded by many as one of the most significant religious works ever written. This publication gives an added layer by providing thoug... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Mar-2017, Hardback, Kirjastus: B&H Publishing Group, ISBN-13: 9781433649936)
  • Hind: 18,09 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 19. Ida May
  • Mary Hayden Green Pike, Jessie Morgan-Owens
  • The sentimental antislavery novel Ida May appeared so like its predecessor in the genre, Uncle Tom’s Cabin, that for the month of November 1854 reviewers looked for Harriet Beecher Stowe’s hand in the narrative. Ida May... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 28-Feb-2017, Paperback, Kirjastus: Broadview Press Ltd, ISBN-13: 9781554812257)
  • Hind: 31,98 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
1
23456...järgmine lk >
ülesüles

 
Juhul kui soovite saada regulaarselt infot antud teemal ilmuvatest raamatutest, siis sisestage allpool oma e-maili aadress.
  • Teema: Classic fiction (pre c 1945)
Teie e-mail:


Krisostomus: 7440010
Klienditugi: E-R 10-18
TÜ raamatupood: 7440017
Soovitame
Of God and Man
Zygmunt Bauman, Stanislaw Obirek, Katarzyna Bartoszynska
Of God and Man
Hind:
17,47 EUR

Tavahind:
21,84 EUR

In this engaging dialogue Zygmunt Bauman, sociologist and philosopher, and Stanislaw Obirek, theologian and cultural historian, explore the place of...
Loe edasi...
 
 
 
Kinkekaardid - paberil, printimiseks või saada e-kirjaga
   


 Copyright © Raamatukauplus Krisostomus (online raamatupood), Raekoja plats 11, 51004 Tartu, Tel. 7440010, E-mail: kriso@kriso.ee 


thepic
1 Algaja Algaja, kellel puuduvad muusikalised teadmised
2 Lihtne Lihtsustatud arranþeeringud; Keerukuse tase 1-3
3 Keskmine Kergelt lihtsustatud arranþeering; Keerukuse tase 4-6
4 Keskmine / Kõrge Täpne arranþeering kõigist Rock/Pop lugudest; Keerukuse tase 6-8
5 Kõrgem tase Ekspert