Esileht
  • RAAMATUTE TELLIMINE VÄLISMAALT
  • EESTIKEELSED RAAMATUD
  • E-RAAMATUD JA E-LUGERID
  • ÜLE 10 MILJONI NIMETUSE
  • KOHALETOIMETAMINE TASUTA
Latviešu valoda In English Eesti keeles Lietuviškai
EESTIKEELSED
VÕÕRKEELSED
NOODID
INGLISKEELSED E-RAAMATUD
EESTI E-RAAMATUD
E-LUGERID
Logi sisse:
 
EBL E-raamatute teemad
Tasuta saatmine üle Eesti Saadame raamatud üle Eesti tasuta!


 
tagasi  tagasi

 | 

Fiction & related items  

 Otsing teema piires:  

EBL e-raamatud

Raamatud 1-20 (kokku 19944)
1
23456...järgmine lk >
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 4. When the Music Stopped [EBL e-raamat]
  • Beryl Matthews
  • London, 1912. Identical twins Lester and Lillia Holdsworth are destined for the stage, but their cruel father has other ideas for their future. Yet their plans to defy their fathers wishes are put on hold when war breaks out in 1914. They wait... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 23-Mar-2017, Kirjastus: Allison & Busby, ISBN-13: 9780749021627)
  • Hind: 20,72 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
  • 5. Le Morte d'Arthur [EBL e-raamat]
  • Thomas Malory, Aubrey Beardsley, Andrea Denny-Brown
  • Originally published in 1485, Sir Thomas Malorys Le Morte dArthur remains the most exciting and magical interpretation of the legend of King Arthur and the Knights of the Round Table.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 23-Mar-2017, Kirjastus: Race Point Publishing, ISBN-13: 9781631064364)
  • Raamatu hind pole hetkel teada
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
  • 6. The Little Buddhist Monk [EBL e-raamat]
  • Cesar Aira, Nick Caistor
  • In Korea, a little Buddhist monk dreams of the Western world. He meets the holidaying French couple Napoleon Chirac and Jacqueline Bloodymary and offers to be their guide, in the hope they will take him to Europe. But though our monk seems the... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 23-Mar-2017, Kirjastus: And Other Stories, ISBN-13: 9781908276995)
  • Hind: 10,36 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
  • 7. The Darkness Within [EBL e-raamat]
  • Alanna Knight
  • It is 1906 and the Faro family gather in Orkney after the sudden death of Inspector Faros son-in-law Erland Yesnaby. After witnessing strange behaviour from the royal yacht, the Victoria and Albert III, and when a body washes up on the shore... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 23-Mar-2017, Kirjastus: Allison & Busby, ISBN-13: 9780749021221)
  • Hind: 18,42 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 10. Falling Creatures [EBL e-raamat]
  • Katherine Stansfield
  • Cornwall, 1844. On a lonely moorland farm not far from Jamaica Inn, farmhand Shilly finds love in the arms of Charlotte Dymond. When shes found on the moor with her throat cut, Shilly is determined to find out who is responsible, and so is the... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 23-Mar-2017, Kirjastus: Allison & Busby, ISBN-13: 9780749021818)
  • Hind: 13,81 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
  • 11. The Magician of Vienna [EBL e-raamat]
  • Sergio Pitol, George Henson, Mario Bellatin, Margo Glantz
  • In this Cervantes Prize-winner, fiction invades autobiography--and vice versa--as Pitol writes to forestall the advancement of degenerative memory loss.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 21-Mar-2017, Kirjastus: Deep Vellum Publishing, ISBN-13: 9781941920497)
  • Hind: 18,42 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
  • 12. Mass Effect: Nexus Uprising [EBL e-raamat]
  • Jason M. Hough, K. C. Alexander
  • Titan Books will work with acclaimed video game developer BioWare to publish brand new novels set in the universe of MASS EFFECT(TM): ANDROMEDA. The action will weave into the new game, with storylines developed in close collaboration with the... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 21-Mar-2017, Kirjastus: Titan Books Ltd, ISBN-13: 9781785651571)
  • Hind: 5,75 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
  • 13. Relics [EBL e-raamat]
  • Tim Lebbon
  • Theres an underground black market for arcane things. Akin to the trade in rhino horns or tigers bones, this group trafficks in mummified satyrs, gryphons claws, and more.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 21-Mar-2017, Kirjastus: Titan Books Ltd, ISBN-13: 9781785650338)
  • Hind: 6,90 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 15. Ed's Dead [EBL e-raamat]
  • Russel D. McLean
  • Meet Jen, an ordinary lass who accidentally kills her crap boyfriend. Now that Eds dead, she has to decide what to do with his body, his drugs and a big pile of cash. And, more pressingly, how to escape the hitman whos been sent to recover Ed... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 16-Mar-2017, Kirjastus: Saraband, ISBN-13: 9781910192702)
  • Hind: 5,75 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 18. Six Stories [EBL e-raamat]
  • Matt Wesolowski
  • A chilling, unpredictable and startling thriller, based on six podcasts, Six Stories is also a classic murder mystery with a modern twist, and a devastating ending. Perfect for fans of Serial.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 15-Mar-2017, Kirjastus: Orenda Books, ISBN-13: 9781910633632)
  • Hind: 9,20 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
  • 19. Deadly Game [EBL e-raamat]
  • Matt Johnson
  • Robert Finlay returns to investigate Eastern European sex-trafficking and Islamic extremists in the stunning sequel to bestselling thriller Wicked Game.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 15-Mar-2017, Kirjastus: Orenda Books, ISBN-13: 9781910633670)
  • Hind: 9,20 EUR
  • Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
1
23456...järgmine lk >
ülesüles
Krisostomus: 7440010
Klienditugi: E-R 10-18
TÜ raamatupood: 7440017
Soovitame
Trotsky: A Biography Unabridged
Robert Service
Trotsky: A Biography Unabridged
Hind:
16,38 EUR

Tavahind:
21,84 EUR

In the first full biography of Trotsky in English for over fifty years, Robert Service draws on hitherto unexamined archives from Moscow and the...
Loe edasi...
 
 
 
Uued raamatud
When Breath Becomes Air
Paul Kalanithi
When Breath Becomes Air
Hind:
10,30 EUR

Tavahind:
13,74 EUR

At the age of thirty-six, on the verge of completing a decades training as a neurosurgeon, Paul Kalanithi was diagnosed with inoperable lung cancer....
Loe edasi...
 
Kinkekaardid - paberil, printimiseks või saada e-kirjaga
   


 Copyright © Raamatukauplus Krisostomus (online raamatupood), Raekoja plats 11, 51004 Tartu, Tel. 7440010, E-mail: kriso@kriso.ee 


thepic
1 Algaja Algaja, kellel puuduvad muusikalised teadmised
2 Lihtne Lihtsustatud arranþeeringud; Keerukuse tase 1-3
3 Keskmine Kergelt lihtsustatud arranþeering; Keerukuse tase 4-6
4 Keskmine / Kõrge Täpne arranþeering kõigist Rock/Pop lugudest; Keerukuse tase 6-8
5 Kõrgem tase Ekspert