Esileht
  • RAAMATUTE TELLIMINE VÄLISMAALT
  • EESTIKEELSED RAAMATUD
  • E-RAAMATUD JA E-LUGERID
  • ÜLE 10 MILJONI NIMETUSE
  • KOHALETOIMETAMINE TASUTA
Latviešu valoda In English Eesti keeles Lietuviškai
EESTIKEELSED
VÕÕRKEELSED
NOODID
INGLISKEELSED E-RAAMATUD
EESTI E-RAAMATUD
E-LUGERID
Logi sisse:
 
Teemad
Tasuta saatmine üle Eesti Saadame raamatud üle Eesti tasuta!


 
tagasi  tagasi

 | 

Historical fiction  

 Otsing teema piires:  

Hetkel poes

Raamatud 1-7 (kokku 7)
  • Flame Bearer
  • Bernard Cornwell
  • 20-Apr-2017
    Paperback
  • Hind: 8,05 EUR (norm.: 12,39 EUR)
  • Strangler Vine
  • M. J. Carter
  • 04-Sep-2014
    Paperback
  • Hind: 7,93 EUR (norm.: 13,74 EUR)
  • Quickening Maze
  • Adam Foulds
  • 06-May-2010
    Paperback
  • Hind: 8,38 EUR (norm.: 13,74 EUR)
ülesüles

Kevadise sooduspakkumise raamatud

Raamatud 1-20 (kokku 9019)
1
23456...järgmine lk >
  • 1. Blameless
  • Claudio Magris, Anne Milano Appel
  • Claudio Magris’s searing new novel ruthlessly confronts the human obsession with war and its savagery in every age and every country. His tale centers on a man whose maniacal devotion to the creation of a Museum of War involves both a horrible s... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 06-Jun-2017, Hardback, Kirjastus: Yale University Press, ISBN-13: 9780300218480)
  • Hind: 18,40 EUR (Tavahind: 24,54 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 2. Hornblower and the Hotspur
  • C. S. Forester
  • April 1803, and the Peace of Amiens is failing as Horatio Hornblower takes a three-master on a vital reconnaissance mission . . . On the day of his marriage to Maria, Hornblower is ordered to take the Hotspur and head for Brest - war is coming and Na... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Jun-2017, Paperback, Kirjastus: Penguin Books Ltd, ISBN-13: 9781405928311)
  • Hind: 10,30 EUR (Tavahind: 13,74 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 3. Mr Midshipman Hornblower
  • C. S. Forester
  • 1793, the eve of the Napoleonic Wars, and Midshipman Horatio Hornblower receives his first command . . . As a seventeen-year-old with a touch of sea sickness, young Horatio Hornblower hardly cuts a dash in His Majestys navy. Yet from the moment he i... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Jun-2017, Paperback, Kirjastus: Penguin Books Ltd, ISBN-13: 9781405928298)
  • Hind: 10,30 EUR (Tavahind: 13,74 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 6. Lioness of Morocco
  • Julia Drosten, Christiane Galvani, Henrietta Meire
  • Independent-minded Sibylla Spencer feels trapped in nineteenth-century London, where her strong will and progressive views have rendered her unmarriageable. Still single at twenty-three, she is treated like a child and feels stifled in her control... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Jun-2017, CD-Audio, Kirjastus: Brilliance Audio, ISBN-13: 9781531878047)
  • Hind: 10,23 EUR (Tavahind: 12,04 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 10. Pagoda Tree
  • Claire Scobie
  • Tanjore, 1765. Young Maya plays among the towering granite temples of this ancient city in the heart of southern India. Like her mother before her, she is destined to become a devadasi, a dancer for the temple. She is instructed in dance, the m... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Jun-2017, Hardback, Kirjastus: Cornerstone, ISBN-13: 9781783523719)
  • Hind: 18,40 EUR (Tavahind: 24,54 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 12. Night Brother
  • Rosie Garland
  • From the author of The Palace of Curiosities and Vixen comes a bold new novel exploring questions of identity, sexual equality and how well we really know ourselves. Perfect for fans of Angela Carter, Sarah Waters and Erin Morgenstern.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Jun-2017, Hardback, Kirjastus: HarperCollins Publishers, ISBN-13: 9780008166106)
  • Hind: 15,95 EUR (Tavahind: 24,54 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 20. More Perfect Union
  • Jodi Daynard, Marcus Stewart
  • In 1794, Johnny Watkins returns to America from Barbados, intent on becoming a great statesman. Even his hero, John Adams, believes the gifted boy will go far. There’s just one catch: Johnny must learn to pass for white.He finds a spirited... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 23-May-2017, CD-Audio, Kirjastus: Brilliance Audio, ISBN-13: 9781536656343)
  • Hind: 10,23 EUR (Tavahind: 12,04 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
1
23456...järgmine lk >
ülesüles
 

Järgnevaid raamatuid on võimalik tellida

Raamatud 1-20 (kokku 74179)
1
23456...järgmine lk >
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
  • 9. Noise of Time
  • Julian Barnes
  • A compact masterpiece dedicated to the Russian composer Dmitri Shostakovich: Julian Barnes’s first novel since his best-selling, Man Booker Prize–winning The Sense of an Ending. In 1936, Shostakovich, just thirty, fears for his livelih... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 13-Jun-2017, Paperback / softback, Kirjastus: Vintage, ISBN-13: 9781101971185)
  • Hind: 19,20 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
Vaata tutvustust ning sisukorda
1
23456...järgmine lk >
ülesüles

 
Juhul kui soovite saada regulaarselt infot antud teemal ilmuvatest raamatutest, siis sisestage allpool oma e-maili aadress.
  • Teema: Historical fiction
Teie e-mail:


Krisostomus: 7440010
Klienditugi: E-R 10-18
TÜ raamatupood: 7440017
Soovitame
Stalin: A Biography
Robert Service
Stalin: A Biography
Hind:
16,38 EUR

Tavahind:
21,84 EUR

The highly acclaimed biography of the terrifying and fascinating Russian leader, Stalin, written by one of our greatest contemporary historians of ...
Loe edasi...
 
 
 
Kinkekaardid - paberil, printimiseks või saada e-kirjaga
   


 Copyright © Raamatukauplus Krisostomus (online raamatupood), Raekoja plats 11, 51004 Tartu, Tel. 7440010, E-mail: kriso@kriso.ee 


thepic
1 Algaja Algaja, kellel puuduvad muusikalised teadmised
2 Lihtne Lihtsustatud arranþeeringud; Keerukuse tase 1-3
3 Keskmine Kergelt lihtsustatud arranþeering; Keerukuse tase 4-6
4 Keskmine / Kõrge Täpne arranþeering kõigist Rock/Pop lugudest; Keerukuse tase 6-8
5 Kõrgem tase Ekspert