Esileht
  • RAAMATUTE TELLIMINE VÄLISMAALT
  • EESTIKEELSED RAAMATUD
  • E-RAAMATUD JA E-LUGERID
  • ÜLE 10 MILJONI NIMETUSE
  • KOHALETOIMETAMINE TASUTA
Latviešu valoda In English Eesti keeles Lietuviškai
EESTIKEELSED
VÕÕRKEELSED
NOODID
INGLISKEELSED E-RAAMATUD
EESTI E-RAAMATUD
E-LUGERID
Logi sisse:
 
Teemad
Tasuta saatmine üle Eesti Saadame raamatud üle Eesti tasuta!


 
tagasi  tagasi

 | 

Science fiction  

 Otsing teema piires:  

Hetkel poes

Raamatud 1-12 (kokku 12)
  • Fellside
  • M. R. Carey
  • 25-Aug-2016
    Paperback
  • Hind: 9,29 EUR (norm.: 13,74 EUR)
  • S.N.U.F.F.
  • Victor Pelevin, Andrew Bromfield
  • 18-Jun-2015
    Paperback
  • Hind: 15,29 EUR (norm.: 21,84 EUR)
  • Spark
  • John Twelve Hawks
  • 12-Mar-2015
    Paperback
  • Hind: 6,43 EUR (norm.: 11,04 EUR)
  • Technician
  • Neal Asher
  • 04-Feb-2011
    Paperback
  • Hind: 11,31 EUR (norm.: 15,09 EUR)
ülesüles

Hetke sooduspakkumised

Raamatud 1-1 (kokku 1)
  • 1. William Morris: News from Nowhere
  • William Morris, Rowan Williams
  • One fateful day narrator William Guest falls asleep after returning from a Socialist League meeting and awakes to find himself years in the future. This world is a socialist pastoral paradise in which capitalism, private property, and industry have b... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 23-Feb-2017, Hardback, Kirjastus: Thames & Hudson Ltd, ISBN-13: 9780500519394)
  • Hind: 29,42 EUR (Tavahind: 42,03 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
ülesüles

Järgnevaid raamatuid on võimalik tellida

Raamatud 1-20 (kokku 108282)
1
23456...järgmine lk >
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 3. City of Miracles
  • Robert Jackson Bennett
  • Perfect for fans of Neil Gaiman, Brent Weeks, and China Mieville. The awesome climax to the fantasy thrillers City of Stairs and City of Blades: Sigrud je Harkvaldsson is back, and this time hes out for vengeance.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 04-May-2017, Paperback, Kirjastus: Quercus Publishing, ISBN-13: 9781784291082)
  • Hind: 16,38 EUR (Tavahind: 21,84 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 16. Tatterdemalion
  • Sylvia V. Linsteadt
  • In a ruined world, what survives are the tales we tell. It begins when Poppy, who speaks the languages of wild things, travels east to the mountains with the wheeled and elephantine beast, Lyoobov. Hes seeking answers to the mysteries of his b... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 04-May-2017, Hardback, Kirjastus: Cornerstone, ISBN-13: 9781783523290)
  • Hind: 21,45 EUR (Tavahind: 28,60 EUR)
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • 19. Scrimshaw
  • Eric Borden, Dave Mims, Spike O'Laochdha
  • The polar ice caps melted and the oceans rose. Nations were swept away in the deluge. World governments were fractured by war. Corporations filled the void. Millions died. Resources dwindled and flight became a thing of the past. Mankind was nearly d... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 03-May-2017, Paperback / softback, Kirjastus: Alterna Comics, ISBN-13: 9781945762000)
  • Hind: 18,05 EUR
  • Lisa ostukorvi | Vaata tutvustust | Lisa soovinimekirja
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
1
23456...järgmine lk >
ülesüles

 
Juhul kui soovite saada regulaarselt infot antud teemal ilmuvatest raamatutest, siis sisestage allpool oma e-maili aadress.
  • Teema: Science fiction
Teie e-mail:


Krisostomus: 7440010
Klienditugi: E-R 10-18
TÜ raamatupood: 7440017
Soovitame
Trotsky: A Biography Unabridged
Robert Service
Trotsky: A Biography Unabridged
Hind:
16,38 EUR

Tavahind:
21,84 EUR

In the first full biography of Trotsky in English for over fifty years, Robert Service draws on hitherto unexamined archives from Moscow and the...
Loe edasi...
 
 
 
Uued raamatud
When Breath Becomes Air
Paul Kalanithi
When Breath Becomes Air
Hind:
10,30 EUR

Tavahind:
13,74 EUR

At the age of thirty-six, on the verge of completing a decades training as a neurosurgeon, Paul Kalanithi was diagnosed with inoperable lung cancer....
Loe edasi...
 
Kinkekaardid - paberil, printimiseks või saada e-kirjaga
   


 Copyright © Raamatukauplus Krisostomus (online raamatupood), Raekoja plats 11, 51004 Tartu, Tel. 7440010, E-mail: kriso@kriso.ee 


thepic
1 Algaja Algaja, kellel puuduvad muusikalised teadmised
2 Lihtne Lihtsustatud arranþeeringud; Keerukuse tase 1-3
3 Keskmine Kergelt lihtsustatud arranþeering; Keerukuse tase 4-6
4 Keskmine / Kõrge Täpne arranþeering kõigist Rock/Pop lugudest; Keerukuse tase 6-8
5 Kõrgem tase Ekspert