Keemiaandmebaasid ja Spektrite digitaalraamatukogud

Wiley Online raamatukogu pakub teadlastele, õppejõududele ja üliõpilastele suurt kogumikku, mis ulatub valideeritud reaktsiooni ja sünteesi andmebaasidest kuni tipp-tasemel laborisiseste spektrite digitaalraamatukogudeni.
 
Tähtsamad faktid:
  • Üle 1,3 miljoni spektri, sealhulgas inimese metaboliitide spektrumid ainevahetuse uurimiseks ja  sõltumatult  valideeritud laboriandmed.
  • Üle 600 000 kinnitatud reaktsiooni ja sünteesi – enamik reaktsioone on sõltumatult korratud juhtivate teadlaste poolt koos põhjalike meetodikirjeldustega.
  • Asendamatu allikas üliõpilastele, doktorantidele, õppejõududele ja teadlastele.
  • Regulaarsed uuendused ja nimekirja täiendused.
  • Paindlikud ostuvõimlused, mis sobivad sinu vajadustega.
  • Samu spektrite digitaalraamatukogusid kasutatakse juhtivates laboratooriumites üle maailma.
 
Ulatus

10 eraldiseisvat andmebaasi pakuvad sulle võimalust valida ja koostada oma kollektsioon nii, et see säästab raha, vastab ülikooli ja tudengite praegustele vajadustele.
 

Evidence-Based Medicine (Tõenduspõhine meditsiin)

Wiley-Blackwell pakub tõenduspõhise meditsiini andmebaase, mille eesmärk on tagada tervishoiutöötajatele õigeaegne ligipääs  vajalikule infole. Sedamööda, kuidas tõenduspõhise lähenemise osakaal kasvab, pakuvad meie tooted kaasaegset, erapooletut meditsiiniinfot, et lihtsustada diagnoosimist ja tulemusi parandades ka patsientide abistamist parandada.
Iga-aastane püsitellimus: pakub asutusele kaheteistkümneks kuuks  ligipääsu andmebaasi aktiivsele versioonile  ja igasugusele sisule, mida lisatakse või värskendatakse tellimuse kestvuse ajal.
Eraisikud saavad osta isikliku võrgupõhise ligipääsu ja siseneda kasutajatunnuse ja salasõna abil.
 

The Cochrane Library (Cochrane’i raamatukogu)

See võrratu allikas pakub arstidele protokolle, süstemaatilisi arvustusi, kokkuvõtteid, tehnilisi ja majanduslikke hinnanguid ning kliiniliste katsete kokkuvõtteid, tagades selle, et neil on kõige uuem, sõltumatu ja kontrollitud tervishoiuinfo vaid ühe kliki kaugusel.
 

Essential Evidence Plus

See allikas, mis on mõeldud haiglas praktiseerivatele arstidele, kes pakuvad esmast abi, hõlmab rohkem kui 13 000 teemat, juhist ja kokkuvõtet ning selles on olemas kogu info, mis on vajalik, et teha patsiendi ravimiseks olulisi otsuseid. Essential Evidence Plus sisaldab nüüd ka tõenduspõhise meditsiini juhiseid, kui see osta otse Wiley-Blackwell’ilt.
 

EBM Guidelines (Tõenduspõhise meditsiini juhised)

Järgib viimaseid arenguid kliinilises meditsiinis ja viib tõendid praktikasse. Lihtsasti kasutatav kollektsioon kliinilisi juhiseid  nii esmase artsiabi kui ka ambulatoorse ravi osutajale, mis on seotud parimate saadaval olevate tõendite kokkuvõtetega Cochrane’ist ja teistest allikatest.
 

HEED - Health Economic Evaluations Database (Tervise majanduslike hinnangute andmebaas)

HEED pakub ligipääsu kulutasuvuse uuringutele ja teistele ravimite, ravimeetodite ja meditsiiniinfo majanduslikele hinnangutele. See võimaldab arstidel teha otsuseid toetudes enam kui 40 000 dokumendile, mis on kogutud enam kui 50 aasta jooksul ja otsingutulemustele, mis pärinevad enam kui 5000 iganädalasest ajakirjast.

Kasulikud viited

Kontakt