Esileht
  • RAAMATUTE TELLIMINE VÄLISMAALT
  • EESTIKEELSED RAAMATUD
  • E-RAAMATUD JA E-LUGERID
  • ÜLE 10 MILJONI NIMETUSE
  • KOHALETOIMETAMINE TASUTA
Latviešu valoda In English Eesti keeles Lietuviškai
EESTIKEELSED
VÕÕRKEELSED
NOODID
INGLISKEELSED E-RAAMATUD
EESTI E-RAAMATUD
E-LUGERID
Logi sisse:
 
TARTU ÜLIKOOLI RAAMATUPOOD
Otsing TÜ Raamatupoest
TÜ Raamatupoe teemad
Tasuta saatmine üle Eesti Saadame raamatud üle Eesti tasuta!


 
tagasi  tagasi

Tartu Ülikooli Raamatupoe raamatud Krisostomuse kodulehel  

TÜ Raamatupood

Alates 2011. aasta aprillist saab osta Tartu Ülikooli Raamatupoes olevaid raamatuid läbi Krisostomuse veebikeskkonna. Juhul, kui raamatu juures on märge "Laos olemas ... eks. (TÜ Raamatupood TÜ Raamatupoes)", on see raamat Tartu Ülikooli Raamatupoes müügil ning sellega võib tulla kohapeale tutvuma, samuti saab seda osta internetipoest.

Kõigile Tartu Ülikooli ja Eesti Maaülikooli üliõpilastele ja töötajatele kehtib soodustus 10% nii Tartu Ülikooli Raamatupoes kui Krisostomuse internetipoes (internetist ostes on vajalik tellimus vormistada ut.ee või emu.ee e-maili aadressiga).

Otsige poes olevat raamatut:
(Sisestage sõnad pealkirjast, autor või ISBN)

Uued raamatud Tartu Ülikooli Raamatupoes

Vaata lühikirjeldust
  • Strategic Advertising Management 5th Revised edition
  • Larry Percy, Richard Rosenbaum-Elliott
  • Strategic Advertising Management offers a systematic look at advertising within a theoretical and strategic planning framework. The authors present an overview of how advertising works and what is required from a managers perspective, in the develop... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 05-May-2016, Paperback, Kirjastus: Oxford University Press, ISBN-13: 9780198703655)
  • Hind: 45,00 EUR (Tavahind: 64,59 EUR)
  • Laos olemas 1 eks.
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • Idiot Verse
  • Keaton Henson
  • Poetry. Music. Art. Combining whimsical illustrations with poems of love, humour and celebration of the ups and downs of being a touring recording artist, IDIOT VERSE is a delightful book in the tradition of Leonard Cohen and John Lennon. Its a sing... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Oct-2015, Paperback, Kirjastus: Eyewear Publishing, ISBN-13: 9781908998842)
  • Hind: 13,40 EUR (Tavahind: 15,59 EUR)
  • Laos olemas 1 eks.
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
  • Natural Gas Liquids: A Nontechnical Guide
  • William L. Leffler
  • Leffler, a writer and consultant who has worked in the upstream, downstream, and petrochemicals business, surveys natural gas liquids from production to consumption. He explains the value chain, the history of the business, the science and engineerin... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 30-Sep-2014, Hardback, Kirjastus: PennWell Books, ISBN-13: 9781593703240)
  • Hind: 90,47 EUR (Tavahind: 116,31 EUR)
  • Laos olemas 1 eks.
Vaata lühikirjeldust
  • Cesar's Rules: Your Way to Train a Well-behaved Dog
  • Cesar Millan
  • The training book youve been waiting for from the bestselling author and star of National Geographic Channels Dog Whisperer.... Loe edasi...    Loe edasi...
  • (Ilmumisaeg: 01-Sep-2011, Paperback, Kirjastus: Hodder & Stoughton General Division, ISBN-13: 9781444706321)
  • Hind: 12,47 EUR (Tavahind: 15,59 EUR)
  • Laos olemas 1 eks.
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Vaata lühikirjeldust
Veel uusi raamatuid...

Krisostomus: 7440010
Klienditugi: E-R 10-18
TÜ raamatupood: 7440017
Soovitame
Königsberg, Preisimaa purustatud süda ehk, Kaliningrad, vene kirsa Euroopa ukse vahel
Üllar-Harald Joasoon
Königsberg, Preisimaa purustatud süda ehk, Kaliningrad, vene kirsa Euroopa ukse vahel
Hind:
16,80 EUR

Kaliningrad, Vene kirsa Euroopa ukse vahel.See raamat on sündinud kiindumusest...
Loe edasi...
 
 
 
Uued raamatud
Last Train from Estonia
Jaak Jurison
Last Train from Estonia
Hind:
17,34 EUR

Loe edasi...
Idiot Verse
Keaton Henson
Idiot Verse
Hind:
13,40 EUR

Tavahind:
15,59 EUR

Poetry. Music. Art. Combining whimsical illustrations with poems of love, humour and celebration of the ups and downs of being a touring recording...
Loe edasi...
Under Fate's Wing: A Refugee Girl's Flight to Freedom in the Shadows of World War II
Hillevi Ruumet
Under Fate's Wing: A Refugee Girl's Flight to Freedom in the Shadows of World War II
Hind:
14,54 EUR

Loe edasi...
Veel uusi raamatuid...
 
Kinkekaardid - paberil, printimiseks või saada e-kirjaga
   


 Copyright © Raamatukauplus Krisostomus (online raamatupood), Raekoja plats 11, 51004 Tartu, Tel. 7440010, E-mail: kriso@kriso.ee 


thepic
1 Algaja Algaja, kellel puuduvad muusikalised teadmised
2 Lihtne Lihtsustatud arranþeeringud; Keerukuse tase 1-3
3 Keskmine Kergelt lihtsustatud arranþeering; Keerukuse tase 4-6
4 Keskmine / Kõrge Täpne arranþeering kõigist Rock/Pop lugudest; Keerukuse tase 6-8
5 Kõrgem tase Ekspert